RICOH PJ WX6181N

Wysoka jakość w bardzo dobrej cenie

Twoje innowacyjne pomysły zasługują na najlepszą prezentację. Wysokiej jakości, stacjonarny projektor RICOH PJ WX6181N został zaprojektowany specjalnie z myślą o dużych salach wykładowych i konferencyjnych. Oferuje niezwykłą jasność obrazu, przyjazny dla użytkownika panel sterowania oraz różne opcje łączności tak, by móc prezentować jak najwięcej, w jak najprostszy sposób. Ten wszechstronny projektor szybko dopasuje się do Twoich potrzeb nie tracąc przy tym na jakości obrazu i nie uszczuplając przy tym Twojego budżetu. Niezależnie czy jest używany jako samodzielne urządzenie czy jako część zintegrowanego systemu Usług Zarządzania Dokumentami Ricoh (MDS), projektor WX6181N wspierany jest przez światowej klasy obsługę serwisową firmy Ricoh.

 

  • Projektor RICOH PJ WX6181N zapewnia niezwykłą jakość obrazu we wszystkich warunkach oświetleniowych na ekranach od 30 do 500 cali, dzięki natężeniu światła do 6700 lumenów, rozdzielczości WXGA 1280×800 i współczynniku kontrastu 6000:1.
  • Technologia LCD zapewnia niezwykle realistyczną projekcję i krystalicznie czyste kolory oraz zapewnia przejrzystość zarówno obrazów, jak i materiałów video.
  • Sześć łatwo wymienialnych obiektywów pozwala szybko dostosować się do nowych warunków oświetleniowych. Doskonałą jakość projekcji w każdym oświetleniu zapewniają zróżnicowane obiektywy takie jak obiektyw krótkiego rzutu i obiektywy z zoomem.
  • Funkcje Automatycznej Korekcji Zniekształceń Trapezowych i Korekcji Geometrycznej pozwalają zredukować zniekształcenia i wyświetlać obraz w doskonałej jakości nawet na nieregularnych czy zakrzywionych powierzchniach. Użytkownicy mogą nawet wykorzystywać te ustawienia do projekcji jednego obrazu przy użyciu wielu projektorów.
  • Szeroka gama złączy audio-video – w tym HDMI i Display Port, S-Video BNC oraz Video BNC – pozwala podłączyć różnego rodzaju urządzenia za pomocą tylko jednego kabla.
Zamknij

Jestem zainteresowany tym produktem.