Interaktywne rozwiązania

Trudno znaleźć  jedno  uniwersalnego rozwiązania w technologii dotykowych monitorów interaktywnych . Firma SHARP stworzyła  całą gamę ekranów dotykowych w wielu rozmiarach i formatach. Zastosowano   liczne rozwiązania technologiczne, dostosowanych do potrzeb różnych środowisk i do wielu zastosowań.

Ich zastosowanie przynosi wiele korzyści. Można je zastosować w największych  salach konferencyjnej, lekcyjnych,  wykładowych po ośrodki sterowania i studia telewizyjne.

Co najważniejsze Twój przekaz trafi do odbiorców Prosta obsługa, pozwala  na prezentacje przy użyciu palców lub  inteligentnych piór dotykowych. Szczególnie w obecnych czasach kontaktu na odległość, wysokiej jakości obrazu i dźwięku, daje poczucie bliskości z uczestnikami.

Planujesz przyciągnąć  uwagę przechodniów? Zrób to z imponującymi rozwiązaniami Digital Sinage. Sharp  może zaoferować Ci optymalny monitor  dotykowy w odpowiedzi na każdą potrzebę.

Lepszy sposób na wywarcie silnego wrażenia

Imponujący rozmiar ekranu

Rozmiar ma znaczenie. 80 cali (przekątna) interaktywny monitor Sharp BIG PAD i  jakość HD zdecydowanie  ożywią Twoje prezentacje.

Niesamowita  jakość obrazu

Technologia ustawiania ciekłych kryształów Sharp UV2A sprawia, że kolory obrazu są niezwykle żywe.  Diody LED rozmieszczone są równomiernie na całym panelu, dając jednolitą jasność co skutkuje swobodą czytania . Około 5 razy większa jasność w porównaniu z monitorami plazmowymi zwiększa jego możliwości zastosowań

Prowadź każdą prezentację jak profesjonalista

Przyjazny dla użytkownika interfejs oprogramowania Sharp Pen Software.Z łatwością obsłużysz menu składające się z małych, poukładanych ikon, dających prosty  dostęp do ustawień i funkcji pióra. Swobodnie dostosujesz do swoich preferencji ustawienia pióra, takie jak kolor, czy grubość linii.

Nadaj swojej prezentacji właściwego wydźwięku

Nic nie przebije interaktywnych monitorów Sharp w dziedzinie wydajności, prostoty i wygodnej obsługi. Zaawansowana technologia  wykrywania optycznego oraz system wykrywania dotyku w podczerwieni zapewniają większą dokładność, zwiększając możliwości użytkowania i precyzję. 

W dobie Internetu z łatwością sam zdobędziesz informacje na temat interaktywnych rozwiązań. Czy warto jednak przeznaczać na to czas? ( i tu odnośnik do art. o czasie) . Chętnie zostaniemy Twoim przewodnikiem o tych rozwiązaniach

Zamknij

Jestem zainteresowany tym produktem.