Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie połączenie piękna z funkcjonalnością

Newline FLEX to wyjątkowo dobrze zaprojektowana generacja monitorów interaktywnych na biurko. Wrażenie robi design  dotykowego monitora o przekątnej 27-cali. Do zastosowania właściwie w każdym miejscu – w domu, w biurze, a także w szkole, niezawodny w biznesie.  Znakomita rozdzielczość 4K UHD nie odbiega od nowoczesnych telewizorów. Dla podniesienia jakości  połączeń online wyposażono go w ruchomą kamerę 4K, zestaw 8 mikrofonów z redukcją szumów i echa oraz głośniki i subwoofer. Pojemnościowa technologia P-CAP odpowiada za wysoką precyzję dotyku. Do kompletu dołączony jest aktywny pisak (MPP PEN 1.51), który umożliwia precyzyjne pisanie po ekranie. Newline FLEX został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie  szybkość, wygodę i precyzję pracy oraz wyjątkową estetykę. Można  stwierdzić, że Newline FLEX został zaprojektowany właśnie  o takich ludziach.

Jest on  znakomitym narzędziem do wideokonferencji, dzięki podłączeniu do komputera (plug and play)  To również doskonała  platforma do współpracy pozwalająca wygodnie pisać aktywnym pisakiem. Pracuje się na nim  intuicyjnie, jak na smartfonie – można powiększać i pomniejszać obiekty, przesuwać, dodatkowo pisać i wymazywać. Dzięki rozpoznawaniu gestów wykonuje się to precyzyjnie. To właśnie obsługa dotykowa jest najbardziej naturalna i intuicyjna. Aby komfortowo pisać można  pochylić Newline FLEX (w zakresie od 10° do 45°). Swobodnie  dodawać notatki do dokumentów, przy wykorzystaniu dowolnego oprogramowania. Aktywny pisak działa z – wbudowaną w Windows 10 – technologią Windows Ink. Newline FLEX wykorzystuje technologię Palm Rejection. Swobodnie można oprzeć dłoń na monitorze zwiększając w ten sposób  komfort pisania  lub rysowania.

Za znakomity obraz i dużą precyzję pisania po ekranie  odpowiada certyfikowana technologia Optical Bonding. Jest to możliwe dzięki pozbyciu się  pustej przestrzeni poprzez  zespolenie przedniej szyby ochronnej z panelem LCD. Otrzymujemy przyjemny efekt pisania jak po kartce papieru – wygodnie i precyzyjnie. Monitor FLEX odwzorowuje szeroką paletę barw (tzw. Wide Color Gamut). Z Newline FLEX nie potrzebujemy dodatkowych urządzeń peryferyjnych. Wyjątkowa kamera 4K UHD z zakresem pochylenia od -20° do 80 umożliwia kąt widzenia 120° . Do dyspozycji mamy gniazda: USB-C (ładowanie 60W, obraz, dźwięk), HDMI 2.0, USB-A 3.0, Line-In (Jack 3.5mm). Port na moduł SDM-L też jest dodatkowym udogodnieniem.

Jakie korzyści wnosi  monitor interaktywny Newline Flex? Komfort prowadzenia wideokonferencji. Wygodę pisania po ekranie. Zamiast skanowania,  swobodne przenoszenie do komputera dokumentów, rysunków, itp.. A dla kogo taki monitor?  Dla nauczycieli, dla wykładowców, dla uczniów, dla projektantów, dla pracujących w biurze i w domu. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie połączenie piękna z funkcjonalnością.

Monitor   interaktywny Newline FLEX już niebawem i u nas. Chcesz się dowiedzieć kiedy podaj nam maila a wyślemy Ci informacje.

Zamknij

Jestem zainteresowany tym produktem.